Betticket 79.000 TL Bakiye Sildi

BETTİCKET SİTESİNDE CİDDİ PROBLEMLER GÖZLENİYOR

Ülkemizde kaçak olarak faaliyetlerini sürdüren profesyonel sanal oyun sayfalarının arasına 2018 yılında katıldığını belirten Betticket, Curaçao lisansı kullanır. Sözde profesyonel ve kaliteli bir site olduğunu ifade eden platform hakkında açılan forumların sayısı oldukça fazladır. Üyelerin büyük bir kısmı oyunlar, bonuslar, ödeme yöntemleri, üyelik gibi konularda şikayetlerini dile getirirler. Betticket dolandırıcı bir sayfa mı diyorsanız eğer araştırma yapmanız gerekir.  Hesapları bakiyeleri ile kapatılan üyeler son zamanlarda ciddi bir artış göstermekte. Bunlardan en  önemlilerinden sayılan 79.000 tl tutarında bir uyenin hesabının kapatılması görülmekte. Üye son 2 ay içerisinde 150.000 tl zararda olduğu siteden son yatırımı ile 79.000 tl kazandığını bunun bir kısmını öekmek istediğinde ise hesabının tüm bakiyesi silinerek kapatıldığından şikayetçi.  peki şikayet ne idi bunu üyenin kendi ağzından dinleyelim.

” ALLAHA HAVALE EDİYORUM”

Betticket Yüksek Kazancı Asla Ödemez Haftalık 2 ile 3 bin arası yatırımlar yapıyordum 8 bin TL çektim. En yüksek 2 yılda 150 bin TL zararım oldu. 1 hafta önce yine bir yatırımda bulundum 4000 TL olarak Papara ile yaptım sorun yok. Para geçti siteye oyun oynadım 18 bin oldu, 28 bin oldu. Rulette 350x vurdu. 60 küsur bin TL para tutturdum oynadım biraz daha 79 bin TL para oldu 40 bin TL para çekme talebinde bulundum işlem yoğunluğu vs… Bahaneler ürettiler. 2 gün boyunca güncelleme vs… Bahaneler en son bir girdim hesabım kapatılmış destek hattına yazdım engelledi beni. Başka bilgisayar telefondan giriyorum kullanıcı adımı iletince direk engelliyorlar en ufak bir açıklama yok bu siteyi Allah’a havale ediyorum.

Betticket Sorularıma Yanıt Vermiyor!

Üyelik oluşturan ya da yeni hesap açan kullanıcıların büyük bir kısmı sorularına iletişim kanallarının cevap vermediğini ifade etmişlerdir. Betticket şikayet forumlarında ya da internet yorum sitelerinde yer alan görüşlerin büyük bir kısmı bu yöndedir. Sitede iletişim kanallarının aktif olmadığını söyleyen üyelerin sayısı fazladır.

 • Bu nedenle oyunlar, bonuslar gibi birbirinden farklı hizmetler konusundaki sorularınız yanıtlanmaz.
 • Yeni ya da acemi kullanıcıların deneyim elde etmeleri mümkün değildir.
 • Sanal oyun sayfalarının kaliteli hizmet verebilmek adına iletişim birimlerinin aktif olmasına özen göstermeleri önemlidir.
 • Canlı destek birimi ana sayfada kolay erişilebilir bir noktada olmasına rağmen üyelerin sorularına yanıt verilmez.

Betticket Sitesinde Nasıl Ödeme Alırım?

Betticket dolandırıcı şeklinde yorumlar yapan üyeler, sayfada ödeme konusunda da problemler yaşadıklarını dile getirmişlerdir. Tüm kurallara ve şartlarına dikkat etmelerine rağmen çekim yapamadıklarını söyleyen üyelerin sayısı fazladır. Bu durum ise kullanıcıların motivasyonlarının azalmasına neden olur.

 • Ödeme konusunda sorunları canlı destek birimleri de yanıtlamaz.
 • İletişim kanalları aktif olmadığı için kazancınızı çekebilmeniz zor hale gelmiştir.
 • Üyelerin büyük bir kısmı ödeme alabilmek için iletişim servislerine yazdığını ancak bir yanıt alamadıklarını ifade etmişlerdir.
 • Nasıl ödeme alırım araştırmasındaysanız eğer belirlenen tüm kurallara özen göstermelisiniz.

Kaçak ya da illegal oyun platformlarından biri olduğu için sayfada belirlenen şartlara dikkat etmeyen üyeler mağdur olur. Bu nedenle yatırım ya da oyunlara katılım aşamalarında dikkatli hareket edilmelidir.

Betticket Bonusları Hesabıma Yatırmıyor!

Betticket şikayet ve yorumlar içerisinde bonuslar konusunda da yaşanan problemler oldukça fazladır. Aktif üyelerin çoğunluğu kampanyaları hesaba tanımlatırken sorun yaşadıklarını ifade etmişlerdir.

 • Sitede yer alan bonusları kazanmış olmalarına rağmen hesabına yatırılmadığını söyleyen üyelerin sayısı fazladır.
 • Kullanıcıların bazıları promosyonların silindiğini ve kazançlarının verilmediğini ifade etmişlerdir.
 • Bir kısım üye ise kurallarına dikkat etmelerine rağmen kampanyaların gerçek olmadığını vurgulamışlardır.
 • Yukarıda belirtilen yorumlar göz önünde bulundurularak işlem yapmak, uzun vadede daha kontrollü hareket edebilmek açısından yararlı olacaktır.

Üyelik bonusu verilmiyor: Klasik kampanyalar dışında sitede üyelik ya da hoş geldin bonusunun da verilmediğini söyleyen üyeler vardır. Bu durum ise yeni kullanıcıların motivasyonlarını düşürür.

Betticket Üye Verilerimi Neden Sildi?

Yeni üyeler ya da aktif oyun severler sitede birden hesaplarının kapatıldığını ve tüm verilerinin silindiğini belirtmişlerdir. Betticket şikayet görüşleri arasında bu tür yorumların sayısı oldukça fazladır. Pek çok kullanıcı hesabının birden pasif hale geldiğini vurgulamıştır.

 • Tüm bu yorumlar sitenin hizmet kalitesinin ne kadar düşük olduğunu gözler önüne seriyor.
 • Türkiye’deki birbirinden farklı sanal oyun sayfalarına göre Betticket içerisinde yaşanan problemler her geçen gün biraz daha artar.
 • Kullanıcıların tüm soruları yanıtlanmadığı gibi görüşlerine de yanıt verilmez.
 • Bu nedenle mağdur olan ve maddi kayıp veren kullanıcıların sayısı artmaya başlamıştır.

Benzer sorunları yaşamamak adına üyelik öncesinde tüm forumlar araştırılmalıdır. Böylelikle iyi bir şekilde hizmet veren daha güvenilir, profesyonel ve kaliteli sayfalardan yararlanma şansınız ortaya çıkar.

Leave a Comment