İddaa Para Kazanma Yolları

İddaa oynamak hem popüler hem de son derece eğlenceli bir yöntem. Para kazanmak ya da güzel zaman geçirmek için oynanabilir. İddaa para kazanma yolları son derece fazladır. Bunları uyguladığınız zaman başarılı olma şansınız son derece yüksek.

İddaa Analiz Nasıl Yapılır?

Bir maça iddaa oynamadan önce mutlaka belli analizleri yerine getirmek gerekiyor. Bunun anlamı ise takımların son durumlarını ve daha önceki maçlarını değerlendirmektir. İlk olarak kulübün son 5 maçına bakılır. Nasıl bir performans gösterdiği not edilir. Daha sonra puanına göz atılır. Kaç gol attığı ve kaç gol yediği çok önemlidir. Buna ek olarak iki ekibin daha önce karşı karşıya geldiği müsabakaların istatistiklerini almak da önemlidir. Böylelikle kazanmak daha kolay bir hale gelir.

İddaa Alt ve Üst Nasıl Tutturulur?

İddaa para kazanma amacıyla yola çıkanların büyük bir kısmı üst ve alt olarak bilinen tahmin türleriyle şanslarını deniyorlar. Bu olasılığın çok popüler olmasının temel nedeni iki ihtimalli olmasıdır. Çok fazla bilgiye gerek olmadan tercih edilebilir. Biraz analiz biraz şans gerektirir. Bazı takımların ligde bol gollü galibiyetler aldığı bilinmektedir. Böyle ekiplerin maçları genellikle üst biter. Bunu hemen değerlendirebilirsiniz.

İddaa Para Kazanma Yolları

İddaa Para Kazanma Yolları

Çok garanti bir şekilde kazanmak isteyen kişiler, 1.5 altı ve üstüne yatırım yapabilirler. Çünkü bu limit oldukça düşüktür. Oran da doğal olarak daha azdır. Buna ek olarak 2.5 altı ve üstü gibi bir olasılık da söz konusu. Yüksek bir oran üzerinden kazanmak isteyenler için sunulan tahmin türü ise 3.5 altı ve üstü şeklindedir. Seçim yapmak size kalmış.

İddaa Çifte Şans Nedir?

İddaa para kazanma yolları denildiği zaman birçok kişinin aklına hemen çifte şans geliyor. Bir karşılaşmada 3 maç sonucu olasılığı vardır. Bunlar ev sahibi ekibin galibiyeti, beraberlik ve deplasman takımının galip gelmesi olarak karşımıza çıkar. Bu olasılıkları düşürmek ise çok kolaydır. Çifte şansla bunu yapabilirsiniz.

Birden fazla türü var. 1X, ev sahibi ekibin hem galip gelmesi hem de berabere kalması olarak bilinir. İki sonuç da size yarar. X2 ise deplasman takımının galibiyeti ve berabere kalmasıdır. Kazanma şansını yükseltir. Son olarak ise beraberlik dışında kalan olasılıklara tahmin yapma anlamına gelen 12 vardır. Yani ev sahibi ekibin ve deplasman takımının galibiyeti olduğunda kupon kazanmış kabul edilir.

İddaa Sistem Kupon Avantajları Nelerdir?

İddaa sistem, farklı bir oyun türüdür. Kolay kazanmak için tercih edilir. Birden fazla varyasyonu vardır. Bunların en popüler olanı sistem 4 şeklinde karşımıza çıkıyor. Bunu bir örnekle açıklamak daha mantıklı olacaktır. Buna göre 5 maçtan oluşan bir kupon hazırlamak gerekiyor. Bunlardan en az 1 tanesi içine sinmediğinizde, sistem 4 alanını işaretlersiniz.

Maçlar oynanıp bittiğinde 1 karşılaşma doğru tahmin edilmemiş olsa bile o kupon kazanır. Sistem 4 alanı işaretlendiği için böyle bir durum söz konusudur. Sistem, özellikle tek maçta yatma gibi bir durumun ortaya çıkmasını engeller. Daha farklı sistem türleriyle şansınızı katlayabilirsiniz. Üstelik bu şekilde oranlar da artmış olur.

İddaa Maç Sonucu Nasıl Bilinir?

İddaa para kazanma yolları arasında en çok tercih edilen olasılıkların başında maç sonucu gelmekte. Özellikle oranı düşük ya da tutması garanti olan karşılaşmalarda bu sisteme göre hareket edebilirsiniz. Ev sahibi takımının çok iyi olduğu müsabakalarda maç sonucu olasılıkları çok mantıklıdır. Örneğin şampiyonluğa giden bir ekip, kendi seyircisi önünde kolay kolay puan vermez. Bunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Leave a Comment